Jak dodać ogłoszenie do serwisu Pożegnalny.pl Cennik 2020-02-26
Warszawa
Telefon: 513957121

CENNIK OGŁOSZEŃ :

14 dniowe darmowe

na 90 dni 5 zł

180 dni - pół roku 10 zł

366 dni rok 20 zł

 Po podaniu swojego adresu email w czasie dodawania ogłoszenia dostaniesz na niego hasło do logowania w celu ewentualnego wprowadzania zmian w ogłoszeniu(czasami trzeba sprawdzić spam)

Można ogłoszenie edytować i zmieniać,dopisywać, poprawiać dowolną ilość razy- opis, zdjęcia np. po pogrzebie można dodać zdjęcie nagrobka i zaznaczyć przybliżoną lokalizację w którym rejonie na cmentarzu znajduje się nagrobek. Można dopisać np podziękowania dla uczestników, informację o mszy na 30 dzień, o mszy rocznicowej itd.

Możesz wydrukować ogłoszenie jako ulotkę,czy klepsydrę do rozwieszenia. W tym celu kliknij w ikonkę drukarki w prawym dolnym rogu a ogłoszenie się sformatuje automatycznie jako ulotka do wydruku.

 Możesz też sam przesunąć i poprawić lokalizację na mapie po powiększeniu (nie zapomnij kliknąć : Zatwierdź) Lokalizację sprawdzisz klikając w miejscowość na swoim dodanym ogłoszeniu.

UWAGA! DARMOWE OGŁOSZENIA dla firm-usług. Zapytaj telefonicznie 513957121 lub mailowo : nowosci@pozegnalny.plWyświetleń: 2111 Dodał(a): nowosci